آموزش نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی

استاد و دو آبگرمکن دیواری بوتان

آموزش تخصصی نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری و آبگرمکن زمینی،امروزه در ایران و جهان جای خود را در بین افراد فنی باز کرده است. دوره ای منحصر به فرد با تمرکز بر تعمیر تخصصی تمامی نسل های آبگرمکن های دیواری و آبگرمکن زمینی است که به صورت صفرتاصد  و بدون نیاز به پیش نیاز در مجتمع آموزشی توان تدریس می شود. با تمرکز بر هر دو بعد تئوری و عملی، مهارت و دانش شما را به صورت همزمان افزایش می دهد، انتظار می رود بعد از شرکت در دوره آموزش نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی شما آماده ورود به بازار کار شوید.

آبگرمکن وسیله اي برای گرم کردن آب مصرفی و بهداشتی ساختمان است كه به شکل های آبگرمکن زمینی ، آبگرمکن دیواری و آبگرمکن برقی ساخته و به کار گرفته می‌شود. اما به لحاظ اقتصادی به کارگیری و استفاده از آبگرمکن های زمینی و دیواری گازسوز امروزه بر انواع دیگر آن ارجحیت دارد. آبگرمکن های زمینی و دیواری گاز سوز  اعم از آبگرمکن های B3115، B3215، B3315 بوتان و …در انواع مختلف در آموزشگاه تاسیسات توان به صورت علمی و عملی آموزش داده می شوند. در کلاس‌های آموزش آبگرمکن کارآموزان به طور کامل به نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری انواع آبگرمکن های موجود در بازار آشنا و مسلط خواهند شد.

 

آموزش های آموزشگاه تاسیسات توان، طبق استاندارد سازمان فني و حرفه اي است و در انتهای دوره به کارآموزانی که در دو آزمون تئوری و عملی فنی و حرفه ای شرکت کنند، گواهی نامه بین المللی سازمان فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

سرفصل های دوره آموزش آبگرمکن دیواری:

آموزش تعمیر و نصب و نگهداری انواع نسل های ابگرمکن ها: نسل اول، دوم، سوم بوتان، آبگرمکن آیونایز، آبگرمکن های فن دار، بدون فن و آبگرمکن های برددار و …

زمان آموزش دوره آموزش آبگرمکن دیواری چقدر است؟

دوره آبگرمکن دیواری حدود ۳۰ ساعت زمان می برد که بسته به ساعات کلاس( اینکه چند ساعت در هفته کلاس برگزار می شود) زمان برگزاری آن متفاوت می باشد ولی به طور معمول حدود یک ماه و نیم تا دو ماه زمان برای آموزش صفر تا صد تعمیرات ابگرمکن نیاز است. 

🔵توجه: در آموزشگاه تاسیسات توان تمامی دوره ها به صورت کامل تدریس می گردد و نیازی به گذراندن دوره های مقدماتی و پیشرفته به صورت جدا نمی باشد.

   ثبت نام در دوره

  ما برای راهنمایی بیشتر در خصوص دوره با شما تماس می‌گیریم.

   


  🔴آموزشگاه تاسیسات توان

  ✅آموزش نصب و تعمير پکیج شوفاژ دیواری، نصب و تعمیر آبگرمکن،کولرگازی اسپیلت، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان،لوله کشی گاز ، تعمیر برد و… ❎مدرک فنی حرفه ای

  👈🏻تهران ۶۶۸۷۵۰۹۴-۰۲۱

  👈🏻کرج ۳۲۷۲۸۵۴۲-۰۲۶


   


  لطفا سوالات خود را در رابطه با  دوره ی آموزش پکیج شوفاژ دیواری  و آموزشگاه،در کادر پایین همین صفحه در قسمت ” دیدگاه ”  بنویسید تا در اسرع وقت توسط متخصصان ما پاسخ داده شود.